wrapper

webtvslider

Δείτε τις συνεδριάσεις του Περιφερειακού Συμβουλίου Αττικής (video και ζωντανή μετάδοση)


 

Σύνθεση Περιφερειακού Συμβουλίου

Πρόεδρος Θεοδωρόπουλος Χρήστος
Αντιπρόεδρος Σχινάς Θεόδωρος
Γραμματέας Αδαμόπουλος Σπυρίδων

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ανιπεριφερειάρχης Κεντρικού Τομέα Αθηνών: Δημόπουλος Γεώργιος
Αντιπεριφερειάρχης Νότιου Τομέα Αθηνών: Νάνου Δήμητρα
Αντιπεριφερειάρχης Βόρειου Τομέα Αθηνών: Κεφαλογιάννη Λουκία
Αντιπεριφερειάρχης Δυτικού Τομέα Αθηνών: Λεωτσάκος Ανδρέας
Αντιπεριφερειάρχης Πειραιώς: Αντωνάκου Σταυρούλα
Αντιπεριφερειάρχης Νήσων: Θεοδωρακοπούλου Βασιλική
Αντιπεριφερειάρχης Ανατολικής Αττικής: Αυγερινός Αθανάσιος
Αντιπεριφερειάρχης Δυτικής Αττικής: Κοσμόπουλος Ελευθέριος

 

ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ
(σύμπραξη με παράταξη "ΑΤΤΙΚΗ ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ και παράταξη "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ")

1 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
4 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ)
5 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
7 ΑΛΥΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ
8 ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
9 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
10 ΒΑΡΣΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
11 ΒΙΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ)
12 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
14 ΒΟΪΔΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
15 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ
17 ΔΑΛΙΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
18 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19 ΔΟΥΝΔΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
20 ΖΕΡΒΑ (ΔΙΑΜΑΝΤΗ) ΜΑΡΙΑ
21 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΟΓΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
22 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΦΑΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΦΑΙΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
24 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
25 ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΛΟΥΚΙΑ
26 ΚΕΧΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
27 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
28 ΚΟΣΜΙΔΗ ΕΥΡΩΠΗ
29 ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
30 ΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
31 ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
32 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΘΟΔΩΡΗΣ)
33 ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ
34 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
35 ΜΕΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
36 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
37 ΝΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
38 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
39 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
40 ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
41 ΡΑΣΣΙΑΣ (ΡΩΜΑΣ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

 

ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ

1 ΔΟΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) (Επικεφαλής)
2 ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
4 ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)
6 ΑΥΛΩΝΙΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
7 ΒΑΡΕΛΗ-ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΖΩΗ
8 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
9 ΒΕΡΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
10 ΒΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11 ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)
12 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13 ΚΑΤΡΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)
14 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
15 ΛΑΣΚΑΡΗ-ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
16 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ)
17 ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18 ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
19 ΣΧΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
20 ΧΑΤΖΗΠΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

1 ΣΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Επικεφαλής)
2 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ
3 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΓΙΟΜΠΑΖΟΛΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
7 ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΛΥΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΕΛΕΝΑ)
10 ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
11 ΜΕΘΥΜΑΚΗ ΑΝΝΑ
12 ΜΙΧΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
13 ΣΜΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΛΑΪΚΗ   ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ  ΑΤΤΙΚΗΣ

1 ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Επικεφαλής)
2 ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
2 ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
3 ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
4 ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
6 ΣΙΩΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
7 ΤΗΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
8 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ

1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ (Επικεφαλής)
2 ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ

 

ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ για την ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Επικεφαλής)
2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

 

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

1 ΤΖΗΜΕΡΟΣ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Επικεφαλής)
2 ΒΕΝΙΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
3 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

 

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ, ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ-ΕΕ-Δ.Ν.Τ

1 ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Επικεφαλής)
2 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

 

ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΗ  ΑΤΤΙΚΗ

1 ΤΣΙΧΛΗ ΜΑΡΙΑΝΑ (Επικεφαλής)

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ

1 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
2 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
4 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5 ΒΑΘΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
6 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

 

A- A A+
Τα cookies επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την εμπειρία σας στο patt.gov.gr. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.